2010/02/26

Baglantilar

Bu zamana kadar her seyi birbirine baglamaya calisip durdum. Anladim ki bir manasi yokmus. Keyfine bak yeter.

7 yorum yapılmış. | yorumları oku | yorum yaz:

canendergokce dedi ki...

Oysa ki herşey birbirine bağlı... Sen zamana bırakmışsın herhalde; sen kendin başka şeylerle uğraşıp dururken, beynin kendi kendine çalışıp çözer diye düşündün herhalde. Olabilir belki, ama zordur muhtemelen :)

Deniz dedi ki...

Bunu ozel bir ugras olarak yapmak cok yorucu. Belki insanin cok bilgilendikten sonra kurabilecegi baglantilari, bilgi eksikligiyle yapmaya calismak zor. O yuzden belki bir sureligine keyfe bakmak iyi olabilir :)

canendergokce dedi ki...

Dediğinin bir kısmına katılıyorum. Ama bu virüs insanın içine bir kere girdi mi, uzun süreli etki edecek bir tedavisi olduğunu sanmıyorum.

Didem dedi ki...

Değişimleri mazur görmekte sorun yok elbet ama gün içinde aralıklarla girip, 3 değişimi de farketmek bana çok garip geldi tabii=) İlk tasarım bence gayet iyiydi, yan tarafa yorumları taşımanız dışında=) Şu anda ki siyah tasarım da gayet güzel bence lakin arada olanı pek beğenememiştim ben.Hemen de sıraladım fikirlerimi=) Bu yorum yayınlanacak türden değil, biliyorum size yazılmış bir yorum zaten.Sadece yazacak yer bulamadığımdan, hemencecik buraya aktardım fikirlerimi=)

Deniz dedi ki...

Ben de bu kisa zaman araliginda cok ziyaretci olmaz diye fantastik seyler denemistim :)

Blogger'a gecince tasarim olanaklari cok koreldi maalesef, ara sira oteki blogu kapattigim icin pisman olmuyor degilim ara sira. Tasarim olanaklari ve yonetimde cok buyuk esneklik vardi orada.

Hala arayistayim, yakinda bu tasarim da degisebilir :)

Didem dedi ki...

Eminim denk gelenler vardır da, ses etmemişlerdir=) Merakla bekliyoruz diğer tasarım seçeneklerini de=) Oylama var sanki, bende ki tepki de iyi=)

Deniz dedi ki...

Bakalim bu guzel gibi galiba ben sıkılana kadar -ki cok uzun surmez- bunu kullanalim :)

Yorum Gönder